Nový hráč na scéne

T5 EVO

Cenník / špecifikácie

Brožúra

Predajná sieť

Testovacia jazda

Technické parametre

Galéria

Z hľadiska vzhľadu si automobil osvojuje nový dizajnový koncept. Bočná strana T5 EVO stále vyzerá veľmi robustne a ukazuje športový tvar SUV. V zadnej časti auta je obľúbeným dizajnom prenikavé zadné svetlo a štyri výfuky na oboch stranách, ktoré dotvárajú športový vizuálny efekt auta.

V interiéri nový automobil využíva kožené sedadlá a spolu s veľkým množstvom zakrivených prvkov vytvára športový a mladistvý vizuálny efekt. Okrem toho infotainment používa jednoliaty dizajn 10,25-palcových spoločných obrazoviek, ktoré môžu navzájom spolupracovať. Multimediálny systém podporuje ovládacie funkcie, ako sú navigácia, pripojenie mobilného telefónu, handsfree či ovládanie klimatizácie.

Pokiaľ ide o výkon, T5 EVO je vybavený 1,5-litrovým radovým štvorvalcovým motorom s maximálnym výkonom 197 koní a maximálnym krútiacim momentom 285 Nm. O pohodlie na cestách sa stará rýchla 7-stupňová automatická prevodovka. Aj pri tejto športovej konfigurácii si auto zachováva výbornú spotrebu vo svojej kategórii – 6,6l/100km.

Verzia HEAT WAVE

Verzia HEAT WAVE je špeciálna limitovaná edícia s novým športovým vzhľadom v dvoch farebných vyhotoveniach žlto-čiernom a čierno-žltom. Táto verzia obsahuje navyše nový bodykit, vďaka ktorému bočná strana Dongfeng HEAT WAVE stále vyzerá veľmi robustne a ukazuje štandardný tvar SUV. V zadnej časti vozidla nájdeme spolu štyri výfuky, dva na oboch stranách v spodnej časti, čo ďalej posilňuje športový vizuálny efekt automobilu.

Okrem toho pribudlo aj niekoľko bezpečnostných asistentov v podobe 360° parkovacej kamery, predných parkovacích senzorov a BSD – systému pre sledovanie mŕtvych uhlov.

Galéria

Technické parametre

Model auta T5 EVO
Druh paliva benzín
Emisná norma Euro 6
Typ prevodovky DCT 7 stupňová
Zdvihový objem (cm³) 1481
Max. Výkon (kW) 145
Max. Krútiaci moment (Nm) 285
Max. Rýchlosť (km / h) 180
Dĺžka / šírka / výška 4565/1860/1690
Pohotovostná hmotnosť (kg) 1625
Rázvor kolies (mm) 2715
Počet sedadiel 5
Objem palivovej nádrže (l) 55
Kombinovaná spotreba (l) 6,6
Pohon predná náprava

*Zobrazenie vozidiel na fotografiách a grafikách má ilustračný charakter a môže sa líšiť od reálneho vyhotovenia vozidla v závislosti napr. od výbavového stupňa, alebo verzie vozidla.

Skúšobná jazda

Vyberte model auta *

*Viac o ochrane osobných údajov sa dočítate TU.